about me

Make life slowly to miejsce utworzone z potrzeby serca i duszy. Nie jestem wybitną pisarka, a to co tutaj znajdziesz to moje subiektywne przemyślenia i zapiski. Nie zabraknie i podróżniczych wspomnień, ani miejsc, w których zostawiłam serce. Przedstawiam Wam czastkę siebie i mam nadzieję, że będzie nam razem dobrze.

Zastanawiasz się pewnie, kto będzie tworzył to miejsce. Jestem Ola i jako zodiakalny strzelec mam głowę pełna pomysłów i marzeń. Bujam w obłokach kiedy tylko mogę, ale gdy trzeba twardo stąpam po ziemi. Moja dusza gra w dwóch językach polskim i łemkowskim. Dlatego nie zabraknie tu pięknych miejsc z mojego ukochanego Beskidu Niskiego. To tam najbardziej życie płynie w rytmie slow.

Jaka jestem? Jestem optymistka ponad wszystko, chociaż jak każdemu i mnie przytrafiają się te gorsze dni. Staram się spełniać swoje marzenia od tych najbardziej błahych do największych. Wierzę, że to my jesteśmy odpowiedzialni za to jak żyjemy i co od losu dostajemy, wystarczy tylko trochę pomóc swojemu szczęściu.
Zdecydowanie mogę określić się mianem emocjonalnej karuzeli. Często pełnych sprzecznych emocji. Wysokowrażliwiec wciąż uczący się życia z samym sobą.


Kontakt: makelifeslowly@gmail.com